رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۶:۲:۳۳ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۵:۱۰:۶ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۲:۴۱:۱۷ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۲:۳:۳۰ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۴:۴۵:۲۰ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه روان شناسی پرداخت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۴:۴۴:۵ )
 • زهرا حاجي اشرفي گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۳:۳۶:۳۵ )
 • زهرا حاجي اشرفي گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۳:۲۶:۱۸ )
 • پژمان پسندر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۱:۵۸:۴۸ )
 • پژمان پسندر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۱:۳:۳۴ )
 • علیرضا یوسفیان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۸:۳۶ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۷:۳۵ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه روان شناسی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۲:۲۴ )
 • علیرضا یوسفیان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۳۰:۱۸ )
 • محمدجواد عبدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه علوم پایه قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۴ ساعت ۹:۱۱:۲۸ )
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۸

ترجمه مقاله زبان آلمانی

ترجمه مقاله زبان آلمانی

در جهان امروز به دلیل وجود وسایل ارتباطی، مرز بین کشور ها دست کم در مورد علوم و فنون بی معناست. اینترنت راه را برای این رابطه کاملاً هموار ساخته ، در این میان هنوز هم ضرورت زبان برای درک ویاد گیری انسان ها از یکدیگر بسیار ضروری است.در زمینه علوم و فنون لزوم  آموزش ودرک بعضی از زبان ها الزامی است .زبان آلمانی یکی از آنهاست. ذکر این نکته به جاست که کشور آلمان ،بعد از دوران صنعتی شدن،در زمره اولین کشور ها ی پیشرفته قرار گرفت . بعد ها با توجه به دو جنگ جهانی وآسیب های گسترده ناشی از آن ، به سرعت خود را باز سازی کرد وهم اکنون در گستره علم وفن باز هم یکه تاز است . سرعت تولید علم افزایش یافته و تعدا زیادی از مقالات به این زبان منتشر می‌شود. به همین دلیل ترجمه مقاله زبان آلمانی اهمیت بالایی خواهد داشت.  این وضعیت ،جامعه آلمان وبه تناسب آن ، زبان آلمانی را به یکی از با اهمیت ترین وکاربردی ترین زبان های دنیا مبدل ساخته ،تا آنجا که برای شاغلین در تجارت ،دانشجویان واساتید رشته های علوم و فنون مهندسی ، وصنایع وابسته به صنعت و تکنولوژی ،اهمیت زبان آلمانی ،ویادگیری ،درک وبه کارگیری آن کاملاً محرز است و ترجمه مقاله  زبان آلمانی را به یکی از پر درخواست‌ترین انواع ترجمه بدل ساخته است.

لزوم ترجمه مقاله زبان آلمانی

علاوه بر آنچه گفتیم ،ادبیات آلمانی از غنای زیادی بر خوردار است. این مطلب در اشعار شیلر و نوشته های هوگو قابل دریافت است، بسیاری از کشور های کوچک وبزرگ اروپا با زبان آلمانی آشنا هستند و زبان آلمانی به عنوان زبان دوم در مدارس و دانشگاه‌ها تدریس میشود .در کشور ما اگر چه روابط با آلمان بیشتر به روابط تجاری و صنعتی محدود میشود اما در این زمینه ها نیز منابع خوبی در اختیار  نداریم. لزوم ترجمه زبان آلمانی در چنین شرایطی محسوس است،تا آنجا که در حال حاضر بسیاری از آموزشگاه های آزاد به تدریس  زبان آلمانی هم توجه کرده و آن را در دستور کارشان قرار داده اند.

ترجمه  مقاله زبان آلمانی توسط مترجمان با تجربه

رایا ترجمه با آگاهی به ضرورت ترجمه مقاله ،متون ،پایان نامه ها و... . به زبان آلمانی دپارتمان ترجمه این زبان را راه اندازی نموده، رایا ترجمه مترجمین با تجربه به وآگاه را به خدمت گرفته ،تا در کوتاهترین زمان وبا بهترین کیفیت ،مطالب ، مقالات ، متون ونوشته های شما را از فارسی به آلمانی ویا از آلمانی به فارسی  و ترجمه  مقاله  زبان آلمانی ودر اختیار تان قرار دهند. رایا ترجمه خدمات آن لاین دارد.شما در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید. آنها در اسرع وقت کارتان را آماده ورضایت شما را جلب میکنند.

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ