رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۶:۲:۳۳ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۵:۱۰:۶ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۲:۴۱:۱۷ )
 • محمدرضا قهرمانی گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۸ ساعت ۱۲:۳:۳۰ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۴:۴۵:۲۰ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه روان شناسی پرداخت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۴:۴۴:۵ )
 • زهرا حاجي اشرفي گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۳:۳۶:۳۵ )
 • زهرا حاجي اشرفي گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۳:۲۶:۱۸ )
 • پژمان پسندر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۱:۵۸:۴۸ )
 • پژمان پسندر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۱:۳:۳۴ )
 • علیرضا یوسفیان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۸:۳۶ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۷:۳۵ )
 • ابراهیم یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه روان شناسی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۴۲:۲۴ )
 • علیرضا یوسفیان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن ثبت شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۵ ساعت ۱۰:۳۰:۱۸ )
 • محمدجواد عبدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه علوم پایه قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۱۱/۴ ساعت ۹:۱۱:۲۸ )
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۸

ترجمه مقاله تربیت بدنی

ترجمه مقاله تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی مدت‌هاست که به عنوان رشته‌ای دانشگاهی در دانشگاه‌ها و حتی در مقاطع دبیرستان تدریس می‌شود. دانشجویان رشته تربیت بدنی با مجموعه‌ای از علوم سروکار دارند که در در زمینه‌های ورزش‌های انفرادی، گروهی و  همگانی اطلاعات کافی را در اختیارشان قرار خواهد داد. بر خلاف تصور عمومی که این رشته دروس نظری خاصی ندارد و نگارش مقالات در این زمینه زیاد مورد توجه نیست باید بدانید که امروزه رشته تربیت بدنی در ترکیب با علوم پایه گسترش یافته تا فارق‌التحصیلان این رشته به عنوان کارشناس تربیت بدنی علاوه بر توانمندی‌های فیزیکی دارای توانمندی‌های علمی نیز باشند. ترجمه مقاله تربیت بدنی در سال‌های اخیر رواج بیشتری داشته و از سطح دانشگاهی تا سطوح ورزشی و مدیریتی دریافته‌اند که علوم مرتبط با تربیت بدنی باید به شیوه آکادمیک و منطبق با علم روز دنیا انجام شود و در همین راستا ترجمه مقاله تربیت بدنی اهمیت ویژه‌ای پیدا خواهد کرد.

ترجمه مقاله تربیت بدنی نیازمند دانش‌ کافی و شناخت اصطلاحات خاص این رشته است

همانطور که می‌دانید کاربرد لغات زبان انگلیسی در هر زمینه‌ای شکل متفاوتی به خود می‌گیرد. شناخت واژگان و اصطلاحات هر رشته می‌تواند به روانی ترجمه و ارائه ترجمه مقاله اصولی و با کیفیت کمک کند. کافیست تنها یکی از رشته‌های پر طرفدار ورزش یعنی فوتبال را در نظر بگیرید، ترجمه مقاله تربیت‌بدنی در حوزه فوتبال شامل مجموعه‌ای اصطلاحات مربوط به قوانین و داوری، تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها است. با نگاهی به لغات رایج در این حوزه کاملا مشهود است که در صورتی که فردی با فوتبال و قواعد آن آشنایی نداشته باشد هیچ درکی از متن نوشته شده نخواهد داشت و ترجمه مقاله با کیفیت بسیار پایین ارائه خواهد شد. بعلاوه با توجه به نزدیکی رشته‌های تربیت‌بدنی به روزنامه‌ها و مجلات، اصطلاح او القاب رایج در ومورد هر شخص یا هر تیم می‌تواند برای افراد ناآشنا با این حوزه کاملا بی معنی باشد که همین امر در ترجمه مقاله تربیت بدنی تاثیر منفی خواهد داشت.

فاکتور زمان در ترجمه مقاله تربیت بدنی

با توجه به جنبه رقابتی بسیاری از رشته‌های تربیت بدنی تولید مقالات و تحلیل‌های جامع در این حوزه با سرعت بسیار زیادی انجام می‌شود و بازه زمانی کوتاهی نیز مورد استفاده خواهد داشت. در واقع بازه زمانی کوتاهی برای خواندن مقاله در نظر گرفته می‌شود که پس از انجام مسابقات و معلوم شدن نتایج دیگر این مقالات به کار نخواهد آمد. بنابراین ترجمه مقاله تربیت بدنی منتشر شده در نشریات به صوت روزنه و هفتگی باید در کوتاه‌ترین زمان انجام شود و این امر نیاز به مترجمان حرفه‌ای دارد که علاوه بر تسلط بر مفاهیم ترجه مقاله تربیت بدنی بتوانند در مدت زمان کوتاهی ترجمه را تحویل دهند. در این راستا رایا ترجمه تیم بسیار گسترده‌ای در زمینه ترجمه مقاله در اختیار دارد تا در صورت لزوم بتواند از چندین متخصص همزمان استفاده کند و بازه زمانی ترجمه را کوتاه کند.

رایا ترجمه بهترین کیفیت را در زمینه ترجمه تخصصی ارائه خواهد داد

مترجمان رایا ترجمه تنها مسلط به زبان انگلیسی نیستند. هر کدام از مترجمان ما تخصصی خاصی دارند و ترجمه در زمینه‌های مختلف به افراد متخصص در هر زمینه سپرده خواهد شد. گستردگی تیم رایا ترجمه این امکان را ایجاد خواهد کرد که متون حجیم و طولانی در بازه زمانی بسیاری کوتاهی توسط چند متخصص ترجمه و ویرایش شود و این وجه تمایز ما با سایر شرکت‌های ترجمه است. رایا ترجمه 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد بود.

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ