رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • شاهرخ ثمینی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۵:۲۸:۵۲ )
 • شاهرخ ثمینی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۴:۵۶:۴۳ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۰:۴۳:۵۷ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۰:۴۳:۳۸ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۰:۴۲:۶ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱۰:۳۹:۶ )
 • فاطمه نوری گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه معماری پرداخت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱:۲:۳۶ )
 • فاطمه نوری گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه معماری آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ساعت ۱:۰:۴۵ )
 • امید همتی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه بازرگانی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ساعت ۱۷:۲۷:۳۵ )
 • امید همتی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه بازرگانی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ساعت ۱۵:۵۹:۴۸ )
 • امید همتی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه بازرگانی ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ساعت ۱۵:۵۳:۴ )
 • فائزه خوش طینت گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه فلسفه قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ ساعت ۸:۳:۵۴ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۲۳:۳۵:۳۴ )
 • مهناز لاری گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۲۲:۵۷:۸ )
 • فائزه خوش طینت گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه فلسفه ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ ساعت ۱۹:۳۰:۴۴ )
امروز: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳

ترجمه فوری زبان ایتالیایی با رایا ترجمه

ترجمه فوری زبان ایتالیایی با رایا ترجمه

کشور ایتالیا یکی از کشورهای مطلوب و دوست داشتنی ایرانیان در اروپا است. طبیعت بسیار زیبای ایتالیا، آب و هوای خوب به همراه مردمی خونگرم ایتالیا را به مقصدی جذاب چه برای مسافرت چه ادامه تحصیل و چه اقامت تبدیل کرده است. افرادی که قصد ادامه تحصیل در ایتالیا در رشته های پزشکی و داروسازی یا اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه های ایتالیایی دارند، بهتر است با ترجمه سایت های ایتالیایی زبان دانشگاه و کالج مورد نظر خود به اطلاعات دقیق تری دست پیدا کنند. گاهی نیاز است برخی مکاتبات به زبان ایتالیایی باشد. تجار و بازرگانان ایرانی که با افراد و تاجران ایتالیایی تجارت می‌کنند، گروه دیگری هستند که به ترجمه ایتالیایی احتیاج دارند. تولید کنندگانی که قصد صادرات به ایتالیا را دارند یا وارد کنندگان محصولات ایتالیایی بهتر است به ترجمه فوری فارسی به ایتالیایی یا ترجمه فوری ایتالیایی به فارسی کاتالوگ ها و بروشورهای مربوطه بپردازند. ترجمه فوری کتاب های ایتالیایی، خبرنامه ها مجلات و ژورنال های ایتالیایی زبان حوزه کاری دیگری است که حائز اهمیت است.

قلمرو کاربرد رشته زبان ایتالیایی

ارتباط با توریست های ایتالیایی به زبان مادری خودشان سطح کاری یک هتل یا آژانس مسافرتی یا آژانس هوایی را بالا می برد. کار در سفارت خانه های ایتالیایی زمینه کاری دیگر این رشته است. ترجمه آثار ادبی ایتالیایی، مجلات خبری و ... نیز گاهی مورد نیاز است. ترجمه فوری و دقیق نامه های اداری و تجاری به زبان ایتالیایی یا از ایتالیایی به فارسی حائز اهمیت است. هنر در ایتالیا اهمیت دارد، ترجمه فوری و دقیق و زیبای اشعار و ترانه های ایتالیایی برای عده ای جذاب است. همچنین هتل ها و آژانس های مسافرتی بهتر است شرایط و قوانین خود را برای مهمانان ایتالیایی به زبان خودشان بنویسند.

خدمات ترجمه فوری زبان ایتالیایی

مترجم‌های زبان ایتالیایی موسسه ما به ترجمه فوری، دقیق و تخصصی انواع فایل و متن ایتالیایی شما می پردازند. ترجمه فوری و روان انواع کتاب به زبان ایتالیایی، انواع متن ادبی یا رمان به زبان ایتالیایی، انواع مقاله و خبر و اخبار منتشر شده در سایت ها به زبان ایتالیایی، مقالات آموزشی و تحقیقی در رشته های مختلف به زبان ایتالیایی، پتنت ها و گواهی های ثبت اختراعاتی که فقط به زبان ایتالیایی منتشر شده‌اند، ترجمه کاتالوگ ها و توضیحات وسایل آزمایشگاهی، وسایل و ابزار صنعتی ساخت ایتالیا، وسایل آرایشی بهداشتی اصل ایتالیا  و ... بخشی از خدمات مترجم های زبان ایتالیایی ما است. خدمات ترجمه زبان ایتالیایی ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می‌شود. 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02144289093

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته  

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ