رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۵ ساعت ۱۵:۱۲:۱۵ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۴:۳۰:۱۹ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۳:۵۵:۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۲۴ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۱۳ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۴:۳۵:۰ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۶ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۴۴ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۳۹ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۶:۱ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۴:۱۰:۳۸ )
امروز: ۱۴۰۲/۹/۷

ترجمه فوری زبان ایتالیایی با رایا ترجمه

ترجمه فوری زبان ایتالیایی با رایا ترجمه

کشور ایتالیا یکی از کشورهای مطلوب و دوست داشتنی ایرانیان در اروپا است. طبیعت بسیار زیبای ایتالیا، آب و هوای خوب به همراه مردمی خونگرم ایتالیا را به مقصدی جذاب چه برای مسافرت چه ادامه تحصیل و چه اقامت تبدیل کرده است. افرادی که قصد ادامه تحصیل در ایتالیا در رشته های پزشکی و داروسازی یا اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشگاه های ایتالیایی دارند، بهتر است با ترجمه سایت های ایتالیایی زبان دانشگاه و کالج مورد نظر خود به اطلاعات دقیق تری دست پیدا کنند. گاهی نیاز است برخی مکاتبات به زبان ایتالیایی باشد. تجار و بازرگانان ایرانی که با افراد و تاجران ایتالیایی تجارت می‌کنند، گروه دیگری هستند که به ترجمه ایتالیایی احتیاج دارند. تولید کنندگانی که قصد صادرات به ایتالیا را دارند یا وارد کنندگان محصولات ایتالیایی بهتر است به ترجمه فوری فارسی به ایتالیایی یا ترجمه فوری ایتالیایی به فارسی کاتالوگ ها و بروشورهای مربوطه بپردازند. ترجمه فوری کتاب های ایتالیایی، خبرنامه ها مجلات و ژورنال های ایتالیایی زبان حوزه کاری دیگری است که حائز اهمیت است.

قلمرو کاربرد رشته زبان ایتالیایی

ارتباط با توریست های ایتالیایی به زبان مادری خودشان سطح کاری یک هتل یا آژانس مسافرتی یا آژانس هوایی را بالا می برد. کار در سفارت خانه های ایتالیایی زمینه کاری دیگر این رشته است. ترجمه آثار ادبی ایتالیایی، مجلات خبری و ... نیز گاهی مورد نیاز است. ترجمه فوری و دقیق نامه های اداری و تجاری به زبان ایتالیایی یا از ایتالیایی به فارسی حائز اهمیت است. هنر در ایتالیا اهمیت دارد، ترجمه فوری و دقیق و زیبای اشعار و ترانه های ایتالیایی برای عده ای جذاب است. همچنین هتل ها و آژانس های مسافرتی بهتر است شرایط و قوانین خود را برای مهمانان ایتالیایی به زبان خودشان بنویسند.

خدمات ترجمه فوری زبان ایتالیایی

مترجم‌های زبان ایتالیایی موسسه ما به ترجمه فوری، دقیق و تخصصی انواع فایل و متن ایتالیایی شما می پردازند. ترجمه فوری و روان انواع کتاب به زبان ایتالیایی، انواع متن ادبی یا رمان به زبان ایتالیایی، انواع مقاله و خبر و اخبار منتشر شده در سایت ها به زبان ایتالیایی، مقالات آموزشی و تحقیقی در رشته های مختلف به زبان ایتالیایی، پتنت ها و گواهی های ثبت اختراعاتی که فقط به زبان ایتالیایی منتشر شده‌اند، ترجمه کاتالوگ ها و توضیحات وسایل آزمایشگاهی، وسایل و ابزار صنعتی ساخت ایتالیا، وسایل آرایشی بهداشتی اصل ایتالیا  و ... بخشی از خدمات مترجم های زبان ایتالیایی ما است. خدمات ترجمه زبان ایتالیایی ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می‌شود. 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02144289093

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته  

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ