رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • كيانا قهاري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ در اکسل آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۳۰ ساعت ۸:۲۹:۳۶ )
 • لیدا احمدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۶/۳۰ ساعت ۰:۲:۴۷ )
 • لیدا احمدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۶/۳۰ ساعت ۰:۰:۵۹ )
 • صبااحمدپور گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه ترجمه کاتالوگ ثبت شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۴۵:۴۶ )
 • لیدا احمدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۴۳:۴۷ )
 • لیدا احمدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۴۳:۴۶ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه فارسی به آلمانی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۴۲:۱۳ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه فارسی به آلمانی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۳۷:۳۳ )
 • حمید زمانی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۲۴:۳ )
 • حمید زمانی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۱۸:۳۶ )
 • زهرا جمشیدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۳:۱۶:۹ )
 • زهرا جمشیدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر ثبت شد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۲:۳۳:۳ )
 • زهرا درخشنده گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۲:۲۵:۴۹ )
 • زهرا درخشنده گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۲:۲۴:۲ )
 • زهرا درخشنده گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۶/۲۹ ساعت ۲۲:۲۲:۶ )
امروز: ۱۳۹۷/۶/۳۰

هدیه ما به شما: 5000 تومان کیف پول

5000 تومان شارژ کیف پول به صورت هدیه برای اولین سفارش تایپ یا ترجمه هم اینک ثبت نام کنید

ترجمه تخصصی پزشکی با رایا ترجمه

ترجمه تخصصی پزشکی با رایا ترجمه

پزشکی به عنوان یکی از علوم کلیدی و تأثیرگذار در هر جامعه شناخته می‌شود و به صورت مستقیم با سلامت افراد آن جامعه در ارتباط است. در این بین کشورها تلاش کرده‍‌اند با آماده سازی بسترهای آموزشی مناسب این حرفه را بیش از پیش وسعت دهند و پزشکان و تیم‌های پزشکی مجرب و کاردانی را تربیت کنند. دسترسی به خدمات ترجمه تخصصی در این بین اهمیت بالایی دارد و نیازهای دانشجوها و افراد دخیل در این حوزه را پوشش می‌دهد.

آنچه پزشکی را به عنوان یک دنیای گسترده معرفی کرده و موجب اهمیت بالای این رشته در جوامع متفاوت شده زیرشاخه‌های متعددی است که در این حوزه وجود دارد. از سوی دیگر با توجه به اهمیت یکپارچه‌ای که بین تخصص‌ها و زیر شاخه‌های دیگر این رشته وجود دارد، نمی‌توان اولویت مشخصی را برای تخصص‌های متفاوت پزشکی در نظر گرفت. به صورتی که وجود هر یک از این تخصص‌ها در جامعه ضروری است و کمبود آن مشکلاتی را برای شهروندان و ساکنین آن جامعه به وجود خواهد آورد.

با توجه به اهمیت این مقوله، نظام آموزشی کشورمان تلاش کرده با طراحی استراتژی‌های کاربردی به بهترین نحو نیازهای موجود در این حوزه را پاسخ گو باشد و با ارائه‌ی مسیری مشخص به داوطلبان این رشته‌ها در کسب علم و دانش کمک کند. این جریان تا حدی در ایران جدی گرفته شده که داوطلبان تحصیل در گرایش‌های متفاوت پزشکی می‌توانند آموزش هایی برابر و با کیفیت را در دانشگاه‌های اقصی نقاط ایران در اختیار داشته باشند و به بهترین نحو در تخصص مورد نظر خود تحصیل کنند.

 

دسترسی به منابع آموزشی کامل و معتبر

در دست داشتن منابع آموزشی کامل و معتبر از دیگر مسائلی است که در کیفیت تحصیلی این عزیزان اهمیت دارد و به دانشجو در یادگیری هرچه بهتر مبانی مرتبط با رشته‌ی پزشکی کمک می‌کند.

از آنجا که اکثر منابع آموزشی در این حوزه به زبان‌های انگلیسی و دیگر زبان‌های زنده‌ی دنیا منتشر می‌شوند ،در اختیار داشتن مترجمی که با آشنایی و تسلط کامل به مبانی پزشکی و همچنین زبان مورد نظر بتواند ترجمه ای با کیفیت را در اختیار دانشجو قرار دهد حائز اهمیت است.

موسسه ی رایا ترجمه توانسته با بهره مندی به تیمی فوق حرفه‌ای از مترجمین توانا، منابع مطالعاتی مورد نیاز دانشجویان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را در اختیار آنها قرار دهد. این موسسه با ارائه‌ی خدمات 24 ساعته آماده است تا در هر ساعتی از شبانه روز سفارشات ترجمه تخصصی پزشکی و ترجمه فوری شما را ثبت کرده آنها را از زبان‌های دیگر به فارسی سلیس ترجمه کند.

آنچه رایا ترجمه را به عنوان یکی از موسسات پیش قدم در این حوزه معرفی کرده، تسلط همه جانبه‌ی مترجمین این موسسه به رشته‌های آسیب شناسی، بیماری‌های اعصاب، بیماری‌های داخلی، بیماری‌های عفونی گرمسیری، بیماری‌های کودکان، بیماری‌های قلب و عروق، بیهوشی، پرتو درمانی، پزشکی اجتماعی، پزشکی هسته‌ای، پزشکی قانونی، جراحی استخوان و مفاصل، جراحی عمومی، جراجی کلیه و مجاری ادرار، جراحی مغز و اعصاب، چشم پزشکی، رادیولوژی، روانپزشکی، زنان و زایمان، طب اورژانس، طب کار، گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن، پزشکی دکترای عمومی، ایمونولوژی ، باکتری شناسی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، علوم تشریحی، فارماکولوژی، فیزیک پزشکی و ... و ارائه ترجمه تخصصی پزشکی در این رشته‌ها است.

پاسخگویی سریع و ارائه‌ی سرویس‌های پشتیبانی از دیگر مزیت‌هایی است که رایا ترجمه در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این موقعیت در اختیار شما دانشجویان محترم قرار گرفته که نسخه‌ی فارسی ترجمه تخصصی خود را در مدت زمان اعلام شده در اختیار داشته باشید و با دریافت خدمات ترجمه فوری به آنچه مدنظرتان است دست پیدا کنید.  

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ