رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • فرزانه قاسمی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ساعت ۲۳:۱۰:۵۲ )
 • رضا قلعه گیر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه هنر ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ساعت ۱۷:۱۹:۸ )
 • مرجانه بهرامی نژاد گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ساعت ۱۳:۵۹:۴۲ )
 • پریسا لطیفیان گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه فیزیک قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ساعت ۸:۵:۱۱ )
 • مرجانه بهرامی نژاد گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ ساعت ۱:۱۳:۴۴ )
 • پریسا لطیفیان گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه فیزیک ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۲۲:۴۰:۲۲ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۲:۲:۴۹ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۲:۲:۳۱ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۱:۵۹:۵۲ )
 • کافی نت باران گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه صنایع ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۱:۴۳:۵ )
 • علی لطفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۰:۵۸:۵۸ )
 • ابراهیم رحیمی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه فیزیک قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۰:۳۲:۵۷ )
 • ابراهیم رحیمی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه فیزیک قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۰:۳۲:۹ )
 • ابراهیم رحیمی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه فیزیک ثبت شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۱۰:۶:۳۴ )
 • مرجانه بهرامی نژاد گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۹/۱۲/۹ ساعت ۹:۴۴:۷ )
امروز: ۱۳۹۹/۱۲/۱۱

ترجمه فوری ژئوفیزیک با رایا ترجمه

ترجمه فوری ژئوفیزیک با رایا ترجمه

دانشجویان ژئوفیزیک باید علاوه بر دانش عمیق زمین شناسی، با مفاهیم و روش‌های کامپیوتری پیشرفته و همچنین تئوری‌های ریاضی آشنا شوند. مفاهیم ژئوفیزیک به خودی خود سخت هستند و یادگیری آنها از طریق منابع آموزشی انگلیسی زبان مطالعه این رشته علمی را سخت‌تر نیز می‌کند. زیرا اصطلاحات تخصصی و مفاهیم علمی زیادی در زمینه‌های زمین شناسی، ریاضی، فیزیک، کامپیوتر در منابع انگلیسی ژئوفیزیک به کار می‌رود. از طرفی مطالعه و پیشرفت در رشته ژئوفیزیک برای ایران با توجه به زلزله‌های هر ساله و روی گسل زلزله بودن بسیاری نقاط ایران بسیار مهم است. ضروری است پژوهشگران ژئوفیزیک با آخرین تکنیک ها و متدهای روز دنیا آشنا شوند تا هم برای مسئله پیش بینی زلزله به کشور کمک کنند و هم با خدمات ارزنده خود در اکتشاف معادن و منابع آبی سهم اقتصادی مهمی در کشور داشته باشند. این امر ممکن نیست مگر با ترجمه فوری، تخصصی، روان و قابل فهم منابع معتبر ژئوفیزیک تا دانشجو در زمان کمتر مطالعه بیشتری در رشته تخصصی خود داشته باشد و انتقال مفاهیم به درستی انجام شود. ترجمه فوری و آنلاین ژئوفیزیک راهی است که دانشجو می‌تواند با صرف هزینه ای معقول و مناسب، در وقت خود نیز صرفه جویی کند.

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ

قلمرو کاربرد رشته ژئوفیزیک

ژئوفیزیک (geophysics) رشته ای مابین زمین شناسی و فیزیک است که به رفتار پوسته زمین و گاهی جبه و هسته زمین می پردازد. شاخه‌ها و گرایش های ژئوفیزیک به طور کلی ژئوفیزیک محض و ژئوفیزیک کاربردی است. ژئوفیزیک محض بیشتر به مبحث زلزله شناسی می پردازد و با مطالعه تحرکات پوسته زمین به لرزه نگاری می‌پردازد. ژئوفیزیک کاربردی دو شاخه کلی ژئوفیزیک مهندسی و ژئوفیزیک اکتشافی دارد. ژئوفیزیک اکتشافی در زمینه کشف معادن نفت کاربرد دارد. چرا که ژئوفیزیک با مطالعه امواج پوسته زمین در زمینه اکتشاف نفت کمک می‌کند. این شاخه به ژئوفیزیک نفت مربوط است. همچنین اکتشاف معادن با توجه به نتایج مربوط به کانی شناسی ژئوفیزیک دانان، در زمینه کاری ژئوفیزیک اکتشافی قرار دارد و به ژئوفیزیک معدن معروف است. ژئوفیزیک اکتشافی مطالعاتی نیز در زمینه آب دارد.

خدمات ترجمه فوری ژئوفیزیک

ترجمه فوری و صحیح ژئوفیزیک از عهده کسانی بر می آید که عملا فارغ التحصیل رشته ژئوفیزیک باشند تا با کلمات تخصصی و اصطلاحات علمی بسیار متنوع رشته ژئوفیزیک آشنایی داشته باشند و فایل‌ها را کاملا تخصصی ترجمه نمایند. تیم ما از همکاری تعدادی مترجم فارغ التحصیل رشته ژئوفیزیک برخوردار است. بنابراین ترجمه فوری و باکیفیت مقالات ISI ژئوفیزیک و همچنین انواع مقالات ISC، ترجمه فوری پایان نامه‌های بین المللی ژئوفیزیک، ترجمه نشریات ژئوفیزیک، ترجمه انگلیسی به فارسی چکیده و گزارش همایش‌ها و سمینارهای تخصصی ژئوفیزیک از جمله خدمات سایت ترجمه ما است. مترجم‌های متخصص ژئوفیزیک ما می‌توانند به شما برای چاپ مقاله ISI در ژورنال‌ها و مجلات معتبر و تخصصی ژئوفیزیک کمک کنند. ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده یا متن پاورپوینت قابل ارائه برای شرکت در همایش‌های تخصصی بین المللی ژئوفیزیک از دیگر خدمات موسسه ترجمه آنلاین ما است.