رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
021-71053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۵:۳۴:۳۶ )
 • حمید گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۴:۲:۴۵ )
 • ریحانه کریمایی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه ادبیات و زبانشناسی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۳۶:۵۹ )
 • ریحانه کریمایی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه ادبیات و زبانشناسی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۳۵:۷ )
 • ع. موحد گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۱۲:۴۰ )
 • ع. موحد گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۷:۵۷ )
 • سید پدرام علیزاده گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه معماری ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۲:۲۳ )
 • ع. موحد گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۳:۲:۱۱ )
 • تورج خانساری گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۵۱:۴۶ )
 • فرشید شکری گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۴۸:۵۴ )
 • علیرضا گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۳۰:۳۱ )
 • آرمین آریانفر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۱۰:۱۲ )
 • آرمین آریانفر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۲:۱۰:۱ )
 • آرمین آریانفر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۱:۵۸:۲۹ )
 • مژگان کمپانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲۶ ساعت ۱۱:۳۱:۲۹ )
امروز: ۱۳۹۷/۴/۲۶

هدیه ما به شما: 5000 تومان کیف پول

5000 تومان شارژ کیف پول به صورت هدیه برای اولین سفارش تایپ یا ترجمه هم اینک ثبت نام کنید

ترجمه فوری مهندسی عمران با رایا ترجمه

ترجمه فوری مهندسی عمران با رایا ترجمه

مهندسی عمران نیاز به اطلاعات گسترده ای در زمینه مفاهیم ساخت و ساز، مصالح، مقاومت ساختمان، ویژگی‌های خاک و ... دارد. مهندسی عمران از گذشته تاکنون پیشرفت های فوق العاده ای داشته است، لازم است دانشجو و مهندس عمران ایرانی نیز با پیشرفت های جهانی رشته خود آشنا شود تا سازه های بهتری در کشور ساخته شود. به این منظور لازم است دانشجو بتواند بخوبی مفاهیم انگلیسی منابع عمران را بخواند و درک کند. ترجمه فوری و آنلاین منابع مهندسی عمران به دلیل اصطلاحات و لغات علمی آن و گستردگی مطالب موجود در آن کاری کاملا تخصصی است، و دسترسی به چنین ترجمه‌ای در وقت دانشجو صرفه جویی می‌کند.

قلمرو کاربرد رشته مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران بسیار کاربردی است و تکنیک‌هایی کاملا تخصصی را در بر می‌گیرد. برای ساخت هر سازه ای اعم از ساختمان مسکونی، ساختمان اداری، سد، پل و ... نیاز به نظارت یک مهندس عمران وجود دارد. مهندسین عمران علاوه بر نظارت بر جنبه های فنی و اجرایی کار ساخت و ساز، از لحاظ اقتصادی نیز قادر به ارزیابی بودجه لازم برای طرح مورد نظر می باشند. گرایش های مهندسی عمران در سطح کارشناسی ارشد شامل سازه، خاک و پی، زلزله، مدیریت ساخت، حمل و نقل، راه و ترابری، سازه دریایی و سازه هیدرولیکی، آب و مهندسی محیط زیست است.

خدمات ترجمه فوری مهندسی عمران

تیم ما با بهره‌مندی از مترجم‌های باتجربه و متخصص قادر به ترجمه فوری و روان منابع مهندسی عمران شما اعم از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی است. برخی همکاران ما فارغ التحصیل مهندسی عمران هستند و بنابراین با تسلط کامل بر اصطلاحات و کلمات تخصصی مهندسی عمران، می‌توانند ترجمه‌ای فوری و کاملا مفهومی و قابل درک را به شما تحویل دهند. مترجم‌های ما تمامی استانداردهای لازم را برای ترجمه منابع آموزشی مهندسی عمران رعایت می‌کنند و ترجمه فایل شما را با بهترین کیفیت، مناسب ترین هزینه و کمترین زمان انجام خواهند داد. ترجمه فوری انواع پایان نامه مهندسی عمران، ترجمه فوری مقالات ISI و ISC مهندسی عمران، ترجمه فوری مقالات ISI آب، ترجمه فوری مقالات ISI سازه، ترجمه فوری مقالات ISI خاک و پی، ترجمه فوری مقالات ISI زلزله، ترجمه فوری مقالات ISI مدیریت ساخت، ترجمه فوری مقالات ISI حمل و نقل، ترجمه فوری مقالات ISI راه و ترابری، ترجمه فوری مقالات ISI سازه هیدرولیکی، ترجمه فوری مقالات ISI مهندسی محیط زیست، ترجمه فوری و تخصصی کتاب‌های حوزه مهندسی عمران، فایل های آموزشی، و ... در تخصص ما است. برای نوشتن چکیده قابل ارائه در همایش ها و سمینارهای تخصصی مهندسی عمران از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی استفاده کنید. همچنین برای نوشتن مقالات ISI مهندسی عمران و چاپ آنها در معتبرترین مجله ها و ژورنال‌های تخصصی مهندسی عمران از مترجم‌های با سابقه ما کمک بگیرید.

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ