رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۵ ساعت ۱۵:۱۲:۱۵ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۴:۳۰:۱۹ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۳:۵۵:۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۲۴ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۱۳ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۴:۳۵:۰ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۶ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۴۴ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۳۹ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۶:۱ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۴:۱۰:۳۸ )
امروز: ۱۴۰۲/۹/۷

اهمیت ترجمه فوری زمین شناسی نفت

اهمیت ترجمه فوری زمین شناسی نفت

اهمیت نفت نیازی به توضیح اضافه ندارد. اقتصاد برخی کشورها از جمله ایران بر پایه نفت می‌چرخد و بسیاری از جنگ‌ها و مشکلات منطقه‌ای نیز به خاطر نفت ایجاد شده و می‌شود. یافتن مناطق نفت خیزی که صرفه اقتصادی داشته باشند، تخمین هزینه استخراج نفت از منطقه نفتی و بررسی و نظارت بر ویژگی‌ها و تغییرات زمین شناختی بعد استخراج نفت از جمله وظایف و توانایی‌های زمین شناس نفت است. رشته‌های مرتبط با نفت برای بسیاری از دانشگاه‌های تراز اول دنیا نیز حائز اهمیت هستند و تحقیقات و پروژه‌های مهمی را در مورد حوزه نفت انجام می‌دهند. همچنین هر ماه مقالات و تحقیقات زیادی در حوزه نفت و زمین شناسی نفت منتشر می‌شود. بنابراین آشنایی با علوم روز دنیا و آخرین تحقیقات و یافته‌های زمین شناسی نفت برای دانشجویان و محققان این حوزه بسیار مهم است.

قلمرو کاربرد رشته زمین شناسی نفت

زمین شناسی نفت یکی از شاخه‌های مهم رشته زمین شناسی است. زمین شناسان نفت دارای تخصص لازم برای یافتن و ارزیابی مخازن نفتی هستند. مناطق خاصی از زمین جایگاه ذخیره نفت است و زمین شناسان نفت با بررسی و آنالیز برخی کمیت‌ها مثل سن زمین و جنس سنگ‌ها و سن سنگ‌ها در منطقه مورد نظر به شناسایی مناطق نفت خیز می‌پردازند. همچنین آنها با بررسی ویژگی‌های زمین شناختی منطقه نفت‌خیز قادر به بررسی اقتصادی بودن استخراج نفت از منطقه مورد نظر هستند.

خدمات ترجمه فوری زمین شناسی نفت

ترجمه فوری و مفهومی منابع زمین شناسی نفت کاری تخصصی و حرفه‌ای است. این کار از عهده کسانی بر می آید که عملا فارغ التحصیل زمین شناسی و بخصوص شاخه نفت آن باشند تا بتوانند کلمات تخصصی زمین شناسی نفت و اصطلاحات پیچیده این رشته را ترجمه کنند و ترجمه‌ای واضح و روان را تحویل مشتری دهند. موسسه ما از مترجم‌های فارغ التحصیل هر رشته برای ترجمه متون همان رشته استفاده می‌کند و کسی بدون داشتن تجربه و سابقه کافی در امر ترجمه تخصصی نمی‌تواند این وظیفه را به عهده بگیرد. بنابراین ترجمه فوری و باکیفیت مقالات ISI زمین شناسی نفت و همچنین انواع مقالات ISC، ترجمه فوری پایان نامه‌های انگلیسی زمین شناسی نفت، ترجمه خبرنامه‌ها و نشریات در حوزه زمین شناسی نفت، ترجمه انگلیسی به فارسی چکیده و گزارش همایش‌ها و سمینارهای تخصصی زمین شناسی نفت از جمله خدمات سایت ترجمه آنلاین ما است. همچنین مترجم‌های تخصصی زمین شناسی ما قادر هستند به شما برای چاپ مقاله ISI در ژورنال‌ها و مجلات معتبر و تخصصی زمین شناسی نفت کمک کنند. در واقع شما می‌توانید ترجمه مقالات خود را از فارسی به انگلیسی به این افراد بسپارید. همچنین ترجمه فارسی به انگلیسی چکیده قابل ارائه برای شرکت در همایش‌های تخصصی بین المللی زمین شناسی نفت از دیگر خدمات موسسه ترجمه ما است.

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ