رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۵ ساعت ۱۵:۱۲:۱۵ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۴:۳۰:۱۹ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۳:۵۵:۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۲۴ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۱۳ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۴:۳۵:۰ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۶ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۴۴ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۳۹ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۶:۱ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۴:۱۰:۳۸ )
امروز: ۱۴۰۲/۹/۷

ترجمه فوری معماری با رایا ترجمه

ترجمه فوری معماری با رایا ترجمه

معماری رشته ای است که نیاز به اطلاعات گسترده ای در زمینه مفاهیم طراحی، طراحی سه بعدی، ساخت و ساز، مصالح، مقاومت ساختمان، و ... دارد. معماری از گذشته در ایران بسیار مورد توجه بوده است و کشور ما دارای بناهای تاریخی خاص و فوق العاده ای است که توجه گردشگران و توریست های زیادی را به خود جلب می‌کند و مورد توجه معماران کنونی دنیا قرار گرفته است. امروزه نیز است دانشجو و مهندس معمار با پیشرفت های جهانی رشته خود آشنا شود تا سازه های زیبا و مقاومی در کشور ساخته شود. به این منظور لازم است دانشجو بتواند بخوبی مفاهیم انگلیسی منابع معماری را بخواند و درک کند و آنها را با ویژگی‌های اقلیمی و فرهنگی ایران ترکیب کند. ترجمه فوری و دقیق منابع معماری به دلیل اصطلاحات و لغات علمی آن و گستردگی مطالب موجود در آن کاری کاملا تخصصی است.

قلمرو کاربرد رشته معماری


رشته معماری بسیار کاربردی است و رشته ای است که علم و هنر را با هم تلفیق کرده است. این رشته با توجه به گسترش ساخت و ساز در ایران و لزوم ساخت بناهای بهتر، هنوز در حال توسعه است.

خدمات ترجمه فوری معماری


تیم ما با بهره‌مندی از مترجم‌های باتجربه و متخصص قادر به ترجمه فوری و روان منابع معماری شما اعم از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی است. برخی همکاران ما فارغ التحصیل معماری هستند و بنابراین با تسلط کامل بر اصطلاحات و کلمات تخصصی معماری، می‌توانند ترجمه‌ای فوری و کاملا مفهومی و قابل درک را به شما تحویل دهند. مترجم‌های ما تمامی استانداردهای لازم را برای ترجمه منابع آموزشی معماری رعایت می‌کنند و ترجمه فایل شما را با بهترین کیفیت، مناسب ترین هزینه و کمترین زمان انجام خواهند داد. ترجمه فوری انواع پایان نامه معماری، ترجمه فوری مقالات ISI و ISC معماری، ترجمه فوری مقالات ISI معماری اسلامی، ترجمه فوری مقالات ISI معماری منظر، ترجمه فوری مقالات ISI انرژی معماری، ترجمه فوری مقالات ISI مطالعات معماری ایران، ترجمه فوری مقالات ISI مدیریت پروژه و ساخت، ترجمه فوری مقالات ISI مرمت ابنیه سنتی، ترجمه فوری مقالات ISI طراحی شهری، ترجمه فوری مقالات ISI برنامه ریزی شهری، ترجمه فوری مقالات ISI تکنولوژی معماری، ترجمه فوری و تخصصی کتاب‌های حوزه معماری، فایل های آموزشی، و ... در تخصص ما است. برای نوشتن چکیده قابل ارائه در همایش ها و سمینارهای تخصصی بین المللی معماری از خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی ما استفاده کنید. همچنین برای نوشتن مقالات ISI معماری و چاپ آنها در معتبرترین مجله ها و ژورنال‌های تخصصی معماری از مترجم‌های با سابقه ما در این رشته کمک بگیرید. 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02144289093

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته  

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ