رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۵ ساعت ۱۵:۱۲:۱۵ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۴:۳۰:۱۹ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۳:۵۵:۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۲۴ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۱۳ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۴:۳۵:۰ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۶ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۴۴ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۳۹ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۶:۱ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۴:۱۰:۳۸ )
امروز: ۱۴۰۲/۹/۷

اهمیت ترجمه فوری حقوق با رایا ترجمه

اهمیت ترجمه فوری حقوق با رایا ترجمه

هر چند کشور ما در رشته حقوق تابع حقوق اسلامی است ولی رشته حقوق نیز مانند سایر رشته‌های دانشگاهی به ترجمه فوری، دقیق و اصولی منابع غیرفارسی زبان احتیاج دارد. آشنایی با حقوق بین الملل امروزه در دنیا بسیار مهم است و با توجه به تعامل کشورها با یکدیگر، نقش بسیار پررنگی را در روابط بین المللی و احیای حقوق یک ملت ایفا می‌کند. علاوه بر این آشنایی با قوانین بین المللی برای تجار و صاحبان کسب و کاری که نیاز به صادرات و واردات دارند بسیار مهم و ضروری است. علاوه بر این آشنایی با سایر شاخه‌های حقوق در کشورهای دیگر نیز می‌تواند به گسترش افق دید حقوقدانان داخلی و ثبت قوانین بهتر کمک کند. ضمنا هر دانشجو و محقق رشته حقوق برای چاپ یافته‌های خود و معرفی تحقیقات انجام شده خود به دنیا نیاز به ترجمه مقاله خود از فارسی به زبان‌های دیگر دارد.

قلمرو کاربرد رشته حقوق

حقوق رشته‌ای بسیار مهم و کاربردی است و به شیوه‌های مختلف با زندگی انسان‌ها در ارتباط است. از مناسبات بین المللی یک کشور گرفته تا زندگی شخصی و فردی انسان‌ها با شاخه‌های مختلف حقوق گره خورده و بی ارتباط نیستند. داشتن اطلاعات حقوقی و یا بهره‌مندی از یک وکیل خوب برای بسیاری از افراد ضروری است. امروزه فعالین حوزه‌های مختلف به یک مشاور حقوقی احتیاج دارند. علاوه بر این هر شهروند عادی نیز در زندگی خود ممکن است نیاز به یک وکیل و یا حداقل داشتن اطلاعات معمولی در حوزه حقوق و قوانین دارد.

خدمات ترجمه فوری حقوق

تیم ما با بهره‌مندی از مترجمان متخصص و حرفه‌ای می‌تواند منابع حقوقی شما را در شاخه‌های مختلف حقوق از جمله حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق تجارت اقتصادی بین الملل، حقوق جزا، جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق مالکیت فکری، حقوق بشر، حقوق خانواده، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، و ... با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ترجمه نمایند. همچنین ما از مترجم‌های خوبی برای ترجمه مقاله فارسی شما به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، عربی و ... برای چاپ در ژورنال‌های تخصصی رشته حقوق و یا ارائه در سمینارها و کنفرانس‌های تخصصی بین المللی حقوق، برخوردار هستیم. مترجم‌های ما علاوه بر تسلط به زبان مورد نظر شما، از دانش حقوقی کافی برای ترجمه صحیح و تخصصی لغات و اصطلاحات حقوقی برخوردار هستند و استانداردهای لازم را در امر ترجمه رعایت می‌کنند. با اعتماد به فعالیت آنلاین موسسه ما در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. ما پیوسته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستیم.
•    برای ثبت سفارش اینترنتی ترجمه فوری حقوق، ابتدا با صرف تنها چند دقیقه وقت در سایت ثبت نام نموده و سپس سفارش ترجمه فوری حقوق خود را ثبت نمائید. فاکتور هزینه ترجمه بلافاصله برای شما صادر خواهد شد و سپس بر اساس آن برای تصمیم گیری نهایی اقدام کنید

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ