رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
021-476285
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • زين العابدين گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۴:۵۲:۲۶ )
 • سیدمحمد حاج میرصادقی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۳:۹:۲۵ )
 • سیدمحمد حاج میرصادقی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۳:۵:۲۴ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش تایپ انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۳:۱:۹ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش تایپ انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۳:۱:۲ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش تایپ انگلیسی در زمینه عمومی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۳:۰:۲۸ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش تایپ انگلیسی در زمینه عمومی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۵۶:۸ )
 • سیدمحمد حاج میرصادقی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۵۰:۳۴ )
 • احمد طاهری گرامی سفارش تایپ لاتین در زمینه بازنویسی متن قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۴۲:۱۳ )
 • سیدمحمد حاج میرصادقی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری ثبت شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۴۰:۴۷ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۲۱:۳۹ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۲۱:۴ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۱۹:۵۹ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۱۷:۵۴ )
 • سیما فریدون گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ ساعت ۱۲:۲:۴۶ )
امروز: ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی با رایا ترجمه

ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی با رایا ترجمه

اهمیت ادبیات و زبان شناسی

رشته ی ادبیات و زبان شناسی یکی از رشته های بین المللی محسوب می شود. هر کشور با توجه به زبان رایج آن کشور ادبیات مخصوص به خود را دارد. البته زبان هایی وجود دارند که در چندین کشور دنیا زبان ملی به شمار می روند. زبانی مانند زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است. همچنین زبان فارسی، زبان ادبیات کشور ما نیز علاقه مندان بی شماری دارد. رشته ی ادبیات و زبان شناسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا اساتید فراوانی به تدریس رشته ی ادبیات و زبان شناسی می پردازند؛ دانشجویان زیادی مشغول تحصیل به این رشته هستند و پژوهشگران فراوانی در این رشته به پژوهش درباره ی زبان های گوناگون می پردازند. در این رشته زبان و قواعد زبانی به دانشجویان آموزش داده می شود. هدف رشته ی ادبیات و زبان شناسی آموزش استفاده از زبان به عنوان یک وسیله ی ارتباطی میان مردم کشورهای مختلف می باشد. برای رسیدن به این هدف ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی ضروری است.

لزوم ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی

گرایش های مختلف رشته ی ادبیات و زبان شناسی شامل زبان شناسی همگانی، ادبیات زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، ادبیات زبان فرانسه، ادبیات زبان آلمانی و ... می باشد. دانشجویان بسیاری در این رشته ها مشغول تحصیل هستند. این رشته به علت دارا بودن هدف شناسایی زبان های گوناگون در کشورهای مختلف دنیا و ایجاد ارتباط بین مردم کشورهای مختلف دارای ارزش خاصی می باشد. اساتید، دانشجویان و پژوهشگران این رشته علاوه بر مطالعه ی اصول زبان شناسی باید با زبان های قسمت های گوناگون دنیا نیز آشنایی داشته باشند و به مطالعه ی متون و مطالب، مقاله های تخصصی، کتاب ها و منابع خارجی این رشته بپردازند و نیاز ویژه ای به ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی دارند تا بتوانند قوانین و قواعد زبان های مختلف دنیا را درک بنمایند.

ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی توسط مترجمان حرفه ای

رایا ترجمه، کار ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی را به مترجمان با تجربه و حرفه ای این رشته سپرده است تا ترجمه فوری، روان و با کیفیت مطالب تخصصی خارجی رشته ی ادبیات و زبان شناسی را با مناسب ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن تضمین نماید. اعتبار، کیفیت عالی، امکان ترجمه فوری و قیمت مناسب، خدمات ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی رایا ترجمه را از خدمات سایر موسسه های تایپ و ترجمه متمایز می نماید. از دیگر امتیازات این موسسه پاسخگویی فوری و مسئولانه در زمینه ی ترجمه تخصصی ادبیات و زبان شناسی است.

 

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02144289093

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ