رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • حسین سرایی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه پزشکی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۸/۳/۴ ساعت ۱:۵۰:۳۶ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۲۲:۳۹:۲ )
 • وحید دهقان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه برق و الکترونیک پرداخت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۲۱:۳۹:۴۳ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۲۰:۴۹:۵ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۲۰:۲۳:۲۷ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۲۰:۲۲:۲۴ )
 • حامد فیضی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۹:۳۰:۳۸ )
 • حامد فیضی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۹:۲۱:۳ )
 • حامد فیضی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۸:۴۱:۲۱ )
 • اشکان شعبانی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۸:۲:۱۳ )
 • ثريا محمدي گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه هنر پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۷:۴۸:۳۷ )
 • مروت گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه زمین شناسی و معدن قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۷:۴۳:۲۳ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۷:۹:۱۸ )
 • مژدگان وزيري گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه تایپ فایل صوتی یا تصویری ثبت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۷:۷:۱۳ )
 • مروت گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه زمین شناسی و معدن ثبت شد ( ۱۳۹۸/۳/۳ ساعت ۱۶:۵۸:۳ )
امروز: ۱۳۹۸/۳/۴

اهمیت ترجمه فوری مدیریت

اهمیت ترجمه فوری مدیریت

در سال‌های اخیر شاخه‌های مختلف رشته مدیریت با استقبال بسیاری روبرو شده است و دانشجویان زیادی مشغول به تحصیل در این رشته هستند. این رشته در دنیا همچنان در حال گسترش است طوری که از عمر رشته‌های NBA، BBA و DBA مدت زیادی نمی‌گذرد. به همین دلیل منابع جدید ترجمه نشده‌ی این رشته زیاد است و نیاز زیادی به ترجمه فوری منابع جدید و معتبر مدیریت احساس می‌شود. علاوه بر دانشجویانی که بطور رسمی به تحصیل در رشته مدیریت مشغول هستند، افرادی نیز به دلیل جذابیت و کاربرد برخی شاخه‌های مدیریت به سمت آن جذب شده‌اند و به صورت غیرآکادمیک مشغول مطالعه این رشته هستند. این افراد گاهی دوره‌های مجازی مدیریت را پشت سر می‌گذارند، گاهی در برخی سمینارهای مرتبط شرکت می‌کنند یا به شکل کاملا خودجوش به مطالعه مدیریت علاقه‌مند هستند. برخی افراد نیز در برخی سمت‌های مدیریتی یا پژوهشی مشغول به کار هستند و نیاز به منابع دقیق و اطلاعات به روز این رشته دارند. بنابراین دسترسی به افرادی که علاوه بر تسلط کامل به زبان‌های مرجع بخصوص انگلیسی، از دانش کافی مدیریت برای ترجمه جملات تخصصی برخوردار باشند، بسیار مهم است.

قلمرو کاربرد رشته مدیریت

کشورها و جوامع مختلف در دنیای امروز به اندازه توانایی مدیران خود پیشرفت می‌کنند. نیاز جهان به تسلط بر مدیریت و حوزه‌های مرتبط با آن به بالاترین حد خود رسیده است و به همین دلیل این رشته با استقبال زیادی روبرو شده و بسیار گسترش یافته است. رشته مدیریت در بسیاری از کشورها به یک اولویت برای توسعه تبدیل شده است. برخی کشورها برای پیشرفت استراتژی‌های مدیریتی خود و تربیت مدیران توانمند، سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های زیادی را انجام داده‌اند. رشته مدیریت در ایران نیز در سال‌های جدید بسیار پیشرفت کرده است و مورد توجه قرار گرفته است.

خدمات ترجمه فوری مدیریت

موسسه ما با دسترسی به متخصصین توانمند در شاخه‌های مختلف مدیریت از جمله مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت سیستم و بهره‌وری، مدیریت رسانه، مدیریت ورزشی، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، مدیریت امور فرهنگی و مدیریت منابع انسانی، به ترجمه فوری، دقیق و سلیس متن، فیلم یا فایل صوتی شما در رشته مدیریت خواهد پرداخت. علاوه بر ترجمه انگلیسی به فارسی، برای ترجمه انگلیسی مقاله فارسی خود و چاپ آن در ژورنال‌های معتبر رشته مدیریت، از توانایی متخصصان ما استفاده کنید. با اعتماد به ما از ترجمه دقیق و روان، در زمان کوتاه و با هزینه مناسب لذت خواهید برد. ما پیوسته پاسخگوی سوالات و ابهامات شما هستیم.

 • برای ثبت سفارش اینترنتی ترجمه فوری مدیریت، ابتدا با صرف تنها چند دقیقه وقت در سایت ثبت نام نموده و سپس سفارش ترجمه فوری مدیریت خود را ثبت نمائید. فاکتور هزینه ترجمه بلافاصله برای شما صادر خواهد شد و سپس بر اساس آن برای تصمیم گیری نهایی اقدام کنید.

  پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

  پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

  پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

   

  مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

  هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ