رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • سینا مجیدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۱/۹/۱۶ ساعت ۲۳:۲۰:۱۴ )
 • محمد مهدی عبدی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۱/۹/۱۵ ساعت ۱۷:۵۹:۳۸ )
 • پردیس نصرالهی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه علوم پایه قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۵ ساعت ۱۶:۴۸:۳۱ )
 • پردیس نصرالهی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه علوم پایه ثبت شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۵ ساعت ۱۶:۳۷:۲۸ )
 • محسن گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۳:۱۴:۲۸ )
 • محسن گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۳:۱۳:۵۲ )
 • محمد کیانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۱:۳۵:۲۳ )
 • محمد کیانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۱:۳۴:۵۸ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۱:۰:۴۴ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۵۸:۳۴ )
 • محمد کیانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۵۷:۱۴ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۵۵:۵۷ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۵۲:۲۵ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی ثبت شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۵۰:۳۲ )
 • مرضیه برومند گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کشاورزی و صنایع غذایی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۰:۴۸:۰ )
امروز: ۱۴۰۱/۹/۱۷

ترجمه فوری فناوری اطلاعات با رایا ترجمه

ترجمه فوری فناوری اطلاعات با رایا ترجمه

تمامی شاخه‌های رشته فناوری اطلاعات شامل لغات و اصطلاحات تخصصی بسیاری است. رشته IT طرفداران بسیاری در دنیا دارد چرا که این رشته کاملا کاربردی است و به دلیل کامپیوتری شدن عصر حاضر، زمینه های کاربرد و استفاده از فناوری اطلاعات در حال افزایش نیز می‌باشد. آشنایی با انواع نرم افزار، سخت افزار، زبان برنامه نویسی، روش‌های طراحی سایت، نوآوری های انجام شده در زمینه فناوری اطلاعات، کاربردهای IT در حوزه‌های مختلف و ... برای دانشجو یا پژوهشگر فناوری اطلاعات بسیار مهم است. فناوری اطلاعات جز رشته‌هایی است که بیشتر منابع منتشر شده‌ی آن حاوی لغات کاملا تخصصی است و این امر ترجمه آن را دشوار می‌کند. بنابراین برای ترجمه فوری و کاملا حرفه‌ای فناوری اطلاعات می‌توان از خدمات ترجمه آنلاین استفاده کرد تا در زمان کوتاه به متن ترجمه شده‌ی روان و صحیح فایل مورد نظر خود دست پیدا کنیم.

قلمرو کاربرد رشته فناوری اطلاعات

رشته فناوری اطلاعات یا IT با گسترش و توسعه کامپیوترها به وجود آمد و رونق گرفت. این رشته با مدیریت، طراحی، توسعه و مطالعه سیستم‌های اطلاعاتی بر پایه کامپیوتر سروکار دارد. فناوری اطلاعات هم به سخت افزار و هم به نرم‌افزار مرتبط است و از مواردی مثل طراحی سایت تا کاربردهایی مثل بازیابی اطلاعات از روی هارددرایوها و دیگر سخت افزارها را شامل می‌شود. گرایش های IT یا فناوری اطلاعات در سطح کارشناسی شامل مهندسی فناوری اطلاعات،  علم اطلاعات و دانش شناسی، مدیریت فناوری اطلاعات، فناوری اطلاعات و ارتباطات را شامل می‌شود که هر کدام از این گرایش‌ها زیرشاخه‌های تخصصی دیگری هم دارند.

خدمات ترجمه فوری فناوری اطلاعات

تعدادی از مترجم‌های باسابقه و حرفه‌ای موسسه ما فارغ التحصیل شاخه های مختلف رشته فناوری اطلاعات هستند و می‌توانند با اشراف کامل بر اصطلاحات و لغات تخصصی فناوری اطلاعات به ترجمه منابع شما بپردازند. ترجمه فوری و تخصصی پایان نامه‌های فناوری اطلاعات، مقالات ISI و ISC فناوری اطلاعات، مقالات ISI و ISC مهندسی فناوری اطلاعات، مقالات ISI و ISC علم اطلاعات و دانش شناسی، مقالات ISI و ISC مدیریت فناوری اطلاعات، مقالات ISI و ISC فناوری اطلاعات و ارتباطات، چکیده سمینارهای تخصصی فناوری اطلاعات، گزارش همایش‌ها و کارگاه‌های تخصصی فناوری اطلاعات، هر نوع خبرنامه و مجله و سایت در زمینه فناوری اطلاعات، توتوریال و توضیحات انواع نرم افزارها و یا توضیحات طرز کار و خصوصیات انواع سخت افزار، در تخصص مترجم‌های فناوری اطلاعات سایت ما است. همچنین برای چاپ مقالات خود در ژورنال‌های معتبر و بین المللی ISI و همچنین چاپ مقالات ISC از مترجم‌های متخصص فناوری اطلاعات تیم ما کمک بگیرید. برای شرکت در همایش‌های بین المللی و سمینارهای تخصصی IT نیز می‌توانید چکیده، مقاله کامل، مقاله کوتاه، چکیده مبسوط یا متن پوسترهای علمی خود را با کمک مترجم‌های ما از فارسی به انگلیسی ترجمه نمایید و رزومه خود را غنی کنید. در صورت داشتن هر سوال و ابهامی با موسسه ما در تماس باشید.

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ