رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۶:۴۱:۲۶ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۶:۳۵:۴۱ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۶:۱۹:۳۰ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۵:۵۴:۴۴ )
 • مهلا محدثی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه ترجمه کاتالوگ قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۲:۵۹:۴۴ )
 • مهلا محدثی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه ترجمه کاتالوگ ثبت شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۱:۲۹:۳۲ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۳/۱۱ ساعت ۷:۴۵:۵۱ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۳/۱۰ ساعت ۱۸:۴۴:۱۵ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۳/۱۰ ساعت ۱۵:۵۶:۱۱ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۳/۷ ساعت ۱۵:۸:۱۱ )
 • داریوش فیضی پور گرامی سفارش ترجمه فارسی به عربی در زمینه پزشکی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۳/۷ ساعت ۱۳:۵۲:۲۳ )
 • رضا باجلان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۳/۴ ساعت ۷:۳۱:۱۶ )
 • رضا باجلان گرامی سفارش تایپ فارسی در زمینه بازنویسی متن ثبت شد ( ۱۴۰۲/۳/۴ ساعت ۶:۵۶:۱۴ )
 • رویا کنی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۳/۲ ساعت ۱۵:۲۸:۳۶ )
 • رویا کنی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر ثبت شد ( ۱۴۰۲/۳/۲ ساعت ۱۵:۹:۶ )
امروز: ۱۴۰۲/۳/۱۴

رشته باستان شناسی

رشته باستان شناسی

باستان شناسی رشته‌ای جذاب است که سال‌ها است در تمام دنیا مورد توجه قرار گرفته است. مطالعه روش‌های جدید و قدیمی باستان شناسی و کاوش اشیا باستانی بسیار مهم است. مسلما بسیار مطلوب است که باستان شناس با روش‌ها و تجهیزاتی آشنا شود که بتواند با کمترین میزان آسیب وارده به اشیا بسیار گران قیمت تاریخی آنها را پیدا کند. برخی منابع معتبر باستان شناسی به توضیح این روش‌ها و تجهیزات می‌پردازند و ترجمه آنها اهمیت بسیاری برای کشور ما دارد که همچنان هر چند وقت یک بار شاهد کشف شی‌ای جدید، حتی شهر و تمدنی جدید است. همچنین آشنایی با اطلاعات خاک شناسی، جنس سنگ‌ها و جواهرات، مکان‌هایی که احتمال کشف شی باستانی بیشتر است، و داشتن اطلاعات گسترده تاریخی و جغرافیایی برای یک باستان شناس ضروری است. ترجمه فوری منابع باستان شناسی کار مشکلی است چرا که متون باستان شناسی مملو از کلمات و اصطلاحات کاملا تخصصی است و مترجم باید اطلاعات گسترده‌ای در زمینه باستان شناسی، و حتی تاریخ و جغرافیا داشته باشد.

قلمرو کاربرد رشته باستان شناسی

رشته باستان شناسی رشته جذاب و زیبایی است که به چند شاخه تقسیم می‌شود. باستان شناسی پیش از تاریخ، باستان شناسی دوران تاریخی ایران و باستان شناسی تمدن و فرهنگ اسلامی سه شاخه اصلی این رشته هستند. رشته باستان شناسی در مورد گذشته تاریخی، جغرافیایی، فرهنگی، سیاسی و مذهبی هر کشور اطلاعات زیادی می‌دهد. حتی به دست آوردن فسیل‌های جانوری و گیاهی نیز ارتباط تنگاتنگی با فنون آموخته شده در این رشته دارد که گاهی منجر به ارائه نظریه‌های علمی مهمی می‌شود. 

خدمات ترجمه فوری باستان شناسی

ترجمه فوری باستان شناسی مسئله‌ای کاملا تخصصی است زیرا علاوه بر احاطه به زبان انگلیسی، نیازمند تسلط زیادی به اصطلاحات و لغات تخصصی باستان شناسی، زبان شناسی، تاریخی و جغرافیایی دارد. مترجم‌های حرفه‌ای مرکز ما با دارا بودن هر دو ویژگی مذکور می‌توانند انواع متون باستان شناسی شما را در شاخه‌های پیش از تاریخ، دوره تاریخی ایران و تمدن و تاریخ اسلام ترجمه کنند. اطلاعات سمینارها و همایش‌های معتبر باستان شناسی در سطح بین المللی و مقالات منتشر شده آنها نیز گاهی نیاز به ترجمه دارد. برای افرادی که به صورت تجربی به باستان شناسی می‌پردازند، ترجمه فوری روش‌ها و متدهای حفاری و یافتن اشیا باستانی و عتیقه‌ها و همچنین دستگاه‌ها و ابزارهای حفاری جدید و طرز کار آنها حائز اهمیت است. ما می‌توانیم در ترجمه چنین منابعی به این دسته از عزیزان کمک کنیم. همچنین افرادی که به نتایج حائز اهمیت باستان شناسی دست پیدا می‌کنند، معمولا علاقه‌مند به انتشار یافته‌های خود در سطح بین المللی و ارائه آن در همایش ‌ها و ژورنال‌های تخصصی باستان شناسی هستند. این عزیزان می‌توانند برای ترجمه سریع، دقیق و به صرفه مقالات و یافته‌های خود به زبان انگلیسی از کمک موسسه ما بهره‌مند شوند.

 

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ