رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
02171053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۵ ساعت ۱۵:۱۲:۱۵ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۴:۳۰:۱۹ )
 • سیروان اشرفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مالی ثبت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۱۳:۵۵:۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۲۴ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۸:۲۵:۱۳ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۴ ساعت ۴:۳۵:۰ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۸:۶ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۴۴ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۳۹ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به چینی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۷:۱ )
 • Hamidreza soltani گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه عمومی آماده تحویل می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۲ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۶:۱ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۷:۲۵:۳۶ )
 • عرفان یوسفیان گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه تولید زیرنویس فیلم قیمت گذاری شد ( ۱۴۰۲/۹/۱ ساعت ۱۴:۱۰:۳۸ )
امروز: ۱۴۰۲/۹/۷

ترجمه مقاله حقوق

ترجمه مقاله حقوق

کلید واژه: ترجمه مقاله حقوق، ترجمه مقاله ، ترجمه

حقوق به عنوان یکی از رشته‌های استراتژیک و کلیدی شناخته می‌شود و توانسته اهمیت قابل توجهی را در سطح جامعه به خود اختصاص دهد. آنچه حقوق و گرایش‌های وابسته به آن را از دیگر رشته‌ها متمایز کرده اهمیت و لزوم این بخش در عرصه‌های متفاوت زندگی است. در این بین بدون در نظر گرفتن اینکه در کدام حوزه فعالیت می‌کنید نیاز به داشتن یک مشاور حقوقی ماهر و کاردان خواهید داشت. این در حالی است که نقش رشته‌ی حقوق تنها به بازار کار و تجارت منتهی نمی شود و شما به عنوان یک شهروند معمولی همواره با موارد قضایی و حقوقی در ارتباط مستقیم هستید.   لزوم دسترسی به منابع و ترجمه تخصصی حقوق از جهت دیگر در عصر امروزی که جوامع و کشورهای متفاوت با یکدیگر در تعامل هستند و روابط استراتژیک در دنیا حرف اول را می‌زند در اختیار داشتن حقوقدان‌های بین الملل ضروری و غیر قابل انکار است. از این جهت دست اندرکاران تلاش می‌کنند با فراهم کردن بستر آموزشی مناسب نیروهای مورد نیاز خود را در گرایش‌های متفاوت رشته ی حقوق تربیت کنند تا بتوانند در آینده از دانش و مهارت این متخصصین به بهترین نحو برخوردار شوند. در این میان علاقه‌مندان به رشته‌ی حقوق می‌توانند بنابر تمایل و علاقه مندی خود در یکی از زیرشاخه‌های حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا، جرم شناسی، حقوق بین الملل، حقوق بشر، حقوق مالکیت فکری، حقوق خانواده، حقوق محیط زیست، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی بین الملل و ... تحصیل کرده و وارد بازار کاری شوند. اگرچه ایران به عنوان یک کشور اسلامی پایبند قوانین حقوقی اسلامی است و دانشجویان و فعالین این عرصه این موقعیت را در اختیار دارند که از منابع داخلی جهت افزایش دانش و تجربه‌ی خود بهره مند شوند اما جهت فعالیت در حوزه های بین الملل نیاز به کسب اطلاعات پیرامون قواعد و قوانین برون مرزی است. این جریان در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و همچنین روابط بین الملل به عنوان یک بند ثابت و غیر قابل انکار شناخته می‌شود. به همین خاطر ضروری است که از منابع مطالعاتی و کتب حقوقی زبان اصلی جهت اشراف کامل به قوانین بین المللی استفاده شود و این جریان نیاز به در اختیار داشتن ترجمه تخصصی حقوق و مترجمین توانا در این عرصه است.   نقش رایا ترجمه در این مسیر موسسه ی رایا ترجمه در این بین توانسته به عنوان یکی از مجموعه‌های تاثیرگذار دامنه‌ای از مترجمین باتجربه و ماهر را در اختیار فعالین حوزه‎ی حقوق قرار دهد تا بتوانند با کمک دانش تخصصی این افراد در ترجمه تخصصی به منابع مطالعاتی و کتب مورد نیاز دسترسی پیدا کنند. رایا ترجمه با ارائه‌ی خدمات آنلاین به صورت 24 ساعته این موقعیت را در اختیار شما قرار داده که بدون در نظر گرفتن مسافت از اقصی نقاط ایران به خدمات ترجمه تخصصی حقوق دسترسی داشته باشید و در کمترین زمان ممکن، سفارشات خود را از این موسسه تحویل بگیرید.

پشتیبانی ساعات اداری                                    02144289093

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته  

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ