رایا ترجمه

سفارش آنلاین ترجمه، تایپ و چاپ کتاب
021-71053020
ایده پردازان کارآفرین آریا
 • یوسف فرهانی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه حقوق ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۱۱:۳۵:۲۶ )
 • رضا مرادی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه پزشکی پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۱۰:۴۱:۰ )
 • نوید کاویانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه حقوق پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۱۰:۳۲:۵ )
 • ذ گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۱۰:۱۷:۵۶ )
 • نوید کاویانی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه حقوق آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۷:۳۷:۲۸ )
 • هما یوسفی گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه کامپیوتر آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۰:۷:۴۵ )
 • Sajad گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت ۰:۵:۳۲ )
 • Sajad گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۵۹:۴۳ )
 • رضا مرادی گرامی سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی در زمینه پزشکی آماده تحویل می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۵۷:۱۵ )
 • Shirin bozorgpour گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۳۳:۵۷ )
 • Shirin bozorgpour گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه عمومی پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۳۳:۳ )
 • Sajad گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی قیمت گذاری شد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۳۰:۴۷ )
 • Sajad گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه پزشکی ثبت شد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۲۵:۵۹ )
 • آرمین آریانفر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۲۲:۱۱ )
 • آرمین آریانفر گرامی سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مدیریت و حسابداری پرداخت شد و در حال انجام می باشد ( ۱۳۹۷/۴/۱ ساعت ۲۳:۲۱:۲۴ )
امروز: ۱۳۹۷/۴/۲

هدیه ما به شما: 5000 تومان کیف پول

5000 تومان شارژ کیف پول به صورت هدیه برای اولین سفارش تایپ یا ترجمه هم اینک ثبت نام کنید

ترجمه فوری نانوبیوتکنولوژی با رایا ترجمه

ترجمه فوری نانوبیوتکنولوژی با رایا ترجمه

نانوبیوتکنولوژی کاربردهای ارزشمندی در شاخه‌هایی مثل علوم پزشکی، داروسازی، مهندسی صنایع غذایی، مهندسی کشاورزی، شیمی، ژنتیک، زیست سلولی و مولکولی و ... پیدا کرده است. بیشتر پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نانوبیوتکنولوژی یا نانو زیست فناوری در حوزه داروسازی و پزشکی بوده است. همه روزه یافته‌ها و تحقیقات زیادی در حوزه نانوبیوتکنولوژی در دنیا منتشر می‌شود که فهم و درک سریع آنها نیاز به ترجمه فوری، صحیح و تخصصی دارد. هر نوع فایل و متن مربوط به نانوبیوتکنولوژی پر از لغات و اصطلاحات تخصصی، اندازه گیری‌های مختلف مربوط به سایز ذرات و روش های متنوع تصویر برداری برای اطمینان از نانو بودن و توزیع سایز ذرات یکنواخت، نام روش‌های بسیار متنوع آنالیز و اندازه‌گیری ویژگی‌های مواد، نام انواع مواد شیمیایی و ابزارهای اندازه‌گیری آزمایشگاهی و ... است. بنابراین ترجمه فوری نانوبیوتکنولوژی نیازمند آشنایی کامل با متون تخصصی این شاخه است و بدون داشتن اطلاعات نانوبیوتکنولوژی امکان پذیر نیست.

قلمرو کاربرد رشته نانوبیوتکنولوژی

بیوتکنولوژی یا زیست فناوری خودش از جمله رشته‌های جدید محسوب می‌شود. در واقع بیوتکنولوژی برای این بوجود آمد تا زیست شناسی را از حالت خشک و تئوری‌وار خارج کند و آن را به سمت بیشتر کاربردی شدن سوق دهد. بیوتکنولوژی راه حل‌های خلاقانه و نوینی را برای حل برخی مشکلات در حوزه‌هایی مثل داروسازی، صنایع غذایی، پزشکی کشاورزی و ... ارائه می‌کند. پیشرفت نانو در دو دهه اخیر باعث گسترش شاخه‌های به نام بیوتکنولوژی شد که به نوعی به یکی از جذاب‌ترین شاخه‌های زیست شناسی تبدیل شده است. در رشته بیوتکنولوژی محصولات سنتزی زیست شناسان باید در حد سایز نانو باشد. محصولات و مواد سنتزی سایز نانو خواص متفاوتی را نسبت به همان محصول در سایز بزرگ‌تر نشان می‌دهند که این خواص در برخی موارد معضلات زیادی را حل می‌کند.

خدمات ترجمه فوری نانوبیوتکنولوژی

موسسه ما ترجمه مقالات نانوبیوتکنولوژی را فقط به فارغ التحصیلان بیوتکنولوژی و بخصوص شاخه نانوبیوتکنولوژی واگذار می‌کند. ترجمه فوری انواع پایان نامه تخصصی انگلیسی نانوبیوتکنولوژی، ترجمه مقالات ISI و ISC نانوبیوتکنولوژی، ترجمه فوری و دقیق خلاصه پایان نامه های نانوبیوتکنولوژی، ترجمه انگلیسی به فارسی توتوریال ها و راهنماهای دستگاه‌ها، ابزارهای اندازه گیری و مواد شیمیایی مورد استعمال در پژوهش‌های نانوبیوتکنولوژی و ترجمه فوری توتوریال نرم افزارهای تخصصی نانوبیوتکنولوژی تخصص تیم ما است. همچنین مترجم‌های باسابقه ما می‌توانند به شما در امر نوشتن مقالات ISI نانوبیوتکنولوژی و چاپ این مقالات در بهترین مجلات تخصصی ISI نانوبیوتکنولوژی کمک کننده شما باشند. همچنین برای نوشتن چکیده انگلیسی و یا متن پوستر تحقیقات نانوبیوتکنولوژی خود به گونه‌ای که قابل ارائه در همایش‌ها، کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی نانوبیوتکنولوژی باشد می‌توانید روی کمک موسسه تحقیقاتی و ترجمه آنلاین ما حساب باز کنید. در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام با ما در تماس باشید.

 

پشتیبانی ساعات اداری                                    02171053020

پشتیبانی غیر اداری (تا 12 شب) و روزهای تعطیل    09195045038

پشتیبانی با تلگرام 24 ساعته 

 

مطالعه صفحات زیر به شما پیش نهاد می شود:

هزینه ترجمه          هزینه تایپ           هزینه چاپ کتاب         راهنمای سفارش ترجمه         راهنمای سفارش تایپ